Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

ŚCIENNE odpływy liniowe

Odpływy ścienne pod prysznic

Nowoczesna i elegancka łazienka wymaga rozwiązań, które zapewnią wydajne odprowadzenie wody oraz doskonale dopasują się do każdego stylu. Odpływ ścienny prysznicowy OKEDA można zamontować na ścianie prysznica i skutecznie zadbać o sprawność instalacji. Maskownica odpływu, czyli ruszt ozdobny montowana jest na ścianie prysznica, dlatego to odpływ ścienny. Woda spływa do szpary, czyli zaprojektowanej przez nas krawędzi na łączeniu podłogi i ściany. Bezawaryjny przepływ i gwarancja drożności nawet podczas mycia głowy przez osoby z długimi włosami to pierwszy krok do zagwarantowania sobie i domownikom wygodnych codziennych kąpieli.

Jeśli w strefie prysznica masz płytką posadzkę, bądź Wykonawca już położył Ci wszędzie ogrzewanie podłogowe, właśnie odpływ ścienny wybawi Cię z opresji i rozwiąże Twój problem. Jeśli masz problem techniczny z umiejscowieniem odpływu i wyborem tego właściwego skontaktuj się z nami – pomożemy!

Wydajny odpływ liniowy prysznicowy ścienny OKEDA

Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami. Prysznicowy odpływ ścienny może zostać zamontowany nawet w niewielkich łazienkach, w których trudno znaleźć dostatecznie wiele miejsca w podłodze. Wyroby od OKEDA cechują się najwyższą jakością wykonania oraz starannie dobranymi materiałami. Technologia Double Flow skutecznie zapobiega zatkaniu lub ograniczeniu wydajności przepływu. Dzięki temu wszystkie dostępne w naszym sklepie modele sprawdzą się doskonale w domach czy pod publicznymi natryskami.

Odpływ ścienny czy podłogowy – który wybrać? Wielu zadaje sobie to pytanie. Poza aspektami technicznymi opisanymi wyżej to aspekt wizualny i indywidualne poczucie estetyki powinno decydować o Państwa wyborze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl