CZAS I KOSZT DOSTAWY

CZAS I KOSZT DOSTAWY

 

▶️ Czas dostawy uzależniony jest od formy płatności. Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się z chwilą otrzymania pieniędzy na konto, a przy wybraniu opcji "za pobraniem" w momencie złożenia zamówienia.
 
▶️ Najczęściej całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi do 2 dni roboczych.
 
▶️ Każda paczka jest ubezpieczona do pełnej wartości zamówienia.

ODBIÓR PACZKI - WAŻNE INFORMACJE!
Dokładamy wszelkich starań przy pakowaniu i zabezpieczaniu każdej przesyłki, aby dojechała do Państwa bezpieczna i cała. Nie mamy niestety już wpływu na sposób traktowania przesyłek przez przewoźnika (firmę kurierką) w trakcie transportu.

Jeśli paczka nosi jakiekolwiek ślady uszkodzenia, bądź niewłaściwego traktowania w transporcie sprawdź niezwłocznie zawartość paczki. Jeśli coś budzi Państwa wątpliwości co do stanu zawartości, należy stworzyć ELEKTRONICZNY PROTOKÓŁ SZKODY poprzez stronę internetową danego przewoźnika niezwłocznie po odebraniu przesyłki. Czas na spisanie protokołu szkody wynosi do 5 dni od dostarczenia przesyłki. Każda paczka jest przez Nas w pełni ubezpieczona do pełnej wartości zamówienia, lecz aby móc z ubezpieczenia skorzystać, niezbędny jest protokół szkody jako podstawa dochodzenia wszelkich roszczeń u przewoźnika zgodnie z ich regulaminem. Jeśli powyższa sytuacja miała miejsce prosimy o kontakt mailowy z nami wraz z załączonym protokołem szkody na adres sklepu sklep@elazienka-okeda.pl

 
▶️ W przypadku błędnego stanu lub braku w magazynie zamówionego produkty powiadamiamy Cię o tym fakcie niezwłocznie od  złożenia/opłacenia zamówienia i zaproponujemy rozwiązanie zaistniałej sytuacji.
 
KOSZT DOSTAWY PRZY ZAKUPIE 1 SZT.
Kurier Przelew tradycyjny /Płatność online Płatność za pobraniem
Kurier InPost 24,00 zł 29,00 zł
Dostawa w SOBOTĘ 65,00 zł 69,00 zł
 
 KOSZT DOSTAWY PRZY ZAKUPIE MIN. 2 SZT.
 
Kurier Przelew tradycyjny /Płatność online Płatność za pobraniem
Kurier InPost 0,00 zł 0,00 zł
Dostawa w SOBOTĘ 65,00 zł 69,00 zł
 

DOSTAWA W SOBOTĘ

(OPCJA DOSTAWY ODPŁYWÓW LINIOWYCH W SOBOTĘ)

Pilnie potrzebujesz odpływ liniowy, a zbliża się weekend?

Dla pilnie potrzebujących, których czas goni oferujemy możliwość zamówienia produktów z opcją dostawy w sobotę.

Usługa dostarczenia przesyłki w sobotę może być zlecona wyłącznie przy zamówieniach złożonych i opłaconych do godz. 12:00 w piątek i realizowana jest:

  • tylko w niektórych lokalizacjach dla dużych miast,
  • tylko na wybrane kody pocztowe — link do listy kodów pocztowych -> sprawdź

Przed złożeniem zamówienia upewnij się, że kod pocztowy odbiorcy jest dostępny dla usługi "dostarczenie przesyłki w sobotę"

Który kurier dostarczy przesyłkę w sobotę?

DHL Sobota

  • DHL – w linku lista miast i kodów pocztowych, dla których usługa doręczenia przesyłki w sobotę jest możliwa – link do listy kodów pocztowych -> sprawdź
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl