CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji zamówienia

W opisie każdego produktu podana jest dostępność (wyjaśnienie oznaczeń dostępności poniżej).

W przypadku płatności przelewem tradycyjnym określony termin realizacji wydłuża się o czas księgowania wpłaty.
Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

Data otrzymania przesyłki = data zaksięgowania płatności + termin realizacji (dostępność) + czas dostawy

Wysyłka kurierska - przesyłki dostarczają firmy kurierskie i każdorazowo w momencie nadania przesyłki informujemy mailowo Klienta o jej numerze przewozowym, na podstawie którego może on uzyskać numer telefonu do kuriera. Przesyłki kurierskie dostarczane są do klienta w ciągu 1-2 dni od momentu wydania paczki z naszego magazynu.
 

Wyjaśnienie oznaczeń dostępności produktów w sklepie OKEDA SKLEP | elazienka-okeda.pl :

  • w magazynie OKEDA - produkt znajduje się aktualnie w naszym magazynie i możliwa jest jego natychmiastowa wysyłka (w ciągu 24-48h).
  • Ostatnie sztuki- produkt znajduje się na naszym magazynie lecz w ograniczonej ilości. Oznacza to, że w chwili złożenia zamówienie potwierdzimy jego dostępność.
    • W przypadku błędnego stanu lub braku w magazynie powiadamiamy Cię o tym fakcie w przeciągu 24 godzin od  złożenia/opłacenia zamówienia i zaproponujemy rozwiązanie zaistniałej sytuacji.
  • na zamówienie seria OKEDA INDIVIDUAL™ - możemy wykonać odpływ liniowy według Twojej specyfikacji, Twojego projektu (niestandardowa długość, niestandardowe modyfikacje). Wówczas czas realizacji takiego zamówienie to ok. 14-21 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę) od chwili zaakceptowanie przez Ciebie projektu produkcyjnego Twojego wymarzonego odpływu.
  • na zamówienie - dotyczy pozostałych produktów, które ze względu na ograniczoną popularność nie są przez Nas trzymane na stanie magazynowym. Możemy wykonać taki odpływ liniowy dla Ciebie wówczas czas realizacji takiego zamówienie to ok. 4-8 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę) od chwili złożenie i opłacenia zamówienia w naszym sklepie.

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od powyższych definicji dostępności produktów ("w magazynie OKEDA", "ostatnie sztuki", "na zamówienie") oraz wyboru formy płatności. W sytuacji płatności przelewem czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania wpłaty.

Faktura wysyłana jest mailowo w formie elektronicznej.

Sklep internetowy OKEDA SKLEP | elazienka-okeda.pl nie odpowiada za konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską - nie mamy na nią wpływu. Każdorazowo w momencie nadania przesyłki informujemy mailowo Klienta o jej numerze przewozowym, na podstawie którego może on uzyskać numer telefonu do kuriera. Firma kurierska powinna dostarczyć przesyłkę w ciągu 1-2 dni roboczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl