Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Odpływ liniowy pod płytkę

Urządzając łazienkę, możesz zdecydować się na ciekawe połączenia różnych materiałów lub wykończenie w jednolitym tonie. Jeśli chcesz stworzyć harmonijne wnętrze prysznica, z pewnością zainteresuje Cię odpływ liniowy podłogowy do wklejenia w płytki. Dzięki temu zamiast metalowej powierzchni uzyskasz fakturę, która będzie perfekcyjnie współgrać z posadzką. Ruszty nadają się pod kafelki, ale proponowane wyposażenie możesz równie dobrze wykończyć innym materiałem.

Niskie odpływy liniowe podłogowe z rusztem gotowym do wklejenia płytki

Zgromadzone w ofercie podłogowe odpływy liniowe są gotowe do montażu. W pakietach znajdują się wszystkie niezbędne komponenty, które prezentują najwyższą jakość i dają swobodę ich montażu w posadzce prysznica. Syfony OKEDA są przez nas fabrycznie profesjonalnie zespolone z konstrukcją korytka odpływów liniowych co decyduje o bezawaryjnym użytkowaniu przez bardzo długi czas.

Średnica DN50 (50 mm) to fabryczny rozmiar króćca przyłączeniowego syfonu OKEDA do kanalizacyjnej rury odpływowej. Do naszych produktów nie potrzebujesz zwężek i redukcji od strony przyłącza, które mogłyby utrudniać odpływ wody - to duża zaleta i doskonała wydajność syfonu czyli prędkość odprowadzania wody z posadzki.

Instalacje kanalizacyjne w strefie prysznica muszą być wykonane z rur w rozmiarze DN50 - nie mniejszej, zgodnie z normą budowlaną PN–EN 12056–2. Konkurencyjne syfony z przyłączem DN40 mają znacznie mniejsze wydajności ze względu na zastosowaną mniejszą średnicę przyłącza syfonu do rury kanalizacyjnej. Modele z rusztem do wklejania kafelki objęte są aż 25-letnią gwarancją. Za atut naszych wyrobów można uznać także estetykę – zarówno odpływ liniowy podłogowy (ruszt) pod płytkę, jak i cała ich powierzchnia są starannie wykończone i wpisują się w nowoczesne trendy każdej łazienki i każdego prysznica.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl